Natació Gironina

La natació de les comarques Gironines i Osona

nav_left

nav_right

Lliga Benjamí - 2a Jor. 1a Prebenjamí
NetObjects Web Design Placeholder
Vic, 18 de gener de 2014
Lliga Aleví - 3a. Jornada
NetObjects Web Design Placeholder
Figueres, 11 de gener de 2014
Resultats
Fonts i Estils Aleví - 1a. Jornada
NetObjects Web Design Placeholder
Vic, 21 de desembre de 2013
Banyoles, 21 de desembre de 2013
Lliga Benjamí - 1a Jornada
NetObjects Web Design Placeholder
Figueres, 21 de desembre de 2013
Lliga Benjamí-Prebenjamí - 2a. Jornada
Campionat d’Espanya Infantil i Júnior
Pontevedra del 27 de febrer al 2 de març de 2014
cartellcespinfantiljunior2014

Carla Ramos (NC Torelló), 1 medalla d’Or i 1 de Bronze

 David Granados (CN Olot) i  Cristian Vásquez (CN Banyoles ) 1 medalla de plata

swimfaster2014a
Pàgina oficial
Comentaris Guillem
Campionat d’Espanya per CC.AA.
cespccaajuniorinfantil2014
Madrid,1 i 2 de febrer de 2014
Pàgina oficial
Comentaris Guillem
 
NetObjects Web Design Placeholder NetObjects Web Design Placeholder
NetObjects Web Design Placeholder
NetObjects Web Design Placeholder
Olot 23 de novembre de 2013
Lliga Aleví - 2a. Jornada
NetObjects Web Design Placeholder
Centelles, 16 de novembre de 2013
Llistes de sortida
Resultats
Lliga Infantil - 2a.Jornada
NetObjects Web Design Placeholder
Vic, 16 de novembre de 2013
Llistes de sortida
Resultats
Olot 16 de novembre de 2013
Resultats
Presa de temps - Júnior, Absolut - 2a Jornada
NetObjects Web Design Placeholder
Vic, 16 de novembre de 2013
Llistes de sortida
Resultats
Olot 16 de novembre de 2013
Resultats
Trofeu Fons i Estils Absolut
NetObjects Web Design Placeholder
Olot, 19 d’octubre de 2013
Llistes de sortida
Resultats
Lliga Aleví - - 1a.Jornada
Campionat de Catalunya Absolut Open
cartell_open2014_ok-2014-01-10_16_41_49-amplada150
Terrassa, del 17 al 19de gener de 2014

Lidia Huete (CN Olot), 1 medalla de plata i 1 de bronze.

Cristian Vásquez (CN Banyoles) 1 medalla de plata i 1 de bronze

Pàgina oficial
Comentaris Guillem
Campionat de Catalunya Infantil i Junior Hivern  2013
cartellccatinfjunhivern2013
Sabadell, del 20 al 23 de desembre de 2013

13 Medalles d’Or: 4 per Carla Ramos (NC Torelló), 3 per David Granados (CN Olot) i  Cristian Vásquez (CN Banyoles ), 2 per Oscar Saura (CN Olot) i 1 per Meritxell Font (Geieg)

11 Medalles de Plata: 3 per Cristian Vásquez (CN Banyoles), 2 per Samar Khacha (CN Vic-Etb) i Claudia Torrent (CN Banyoles), 1 per Oscar Saura (CN Olot), Roger Carrero (CN Banyoles), Anna Rovira (NC Torelló),  i Meritxell Font (Geieg)

7 Medalles de Bronze: 2 per Núria Payola (CN Olot), Carla Ramos (NC Torelló), Roger Carreró (CN Banyoles), 1 per  Meritxell Font (Geieg)

NetObjects Web Design Placeholder
Banyoles, 19 d’octubre de 2013
Llistes de sortida
Resultats
Lliga Infantil - 1a.Jornada
NetObjects Web Design Placeholder
Olot, 19 d’octubre de 2013
Llistes de sortida
Resultats
Lliga per equips - Benjamí - 1a Jornada
NetObjects Web Design Placeholder
Centelles, 26 d’octubre de 2013
Trofeu Sant Narcís - Geieg
NetObjects Web Design Placeholder
Girona, 9 de novembre de 2013
Llistes de sortida matí
Llistes de sortida tarda
Resultats mati
Resultats tarda
Pàgina oficial
Comentaris Guillem
Participants
Trofeu Raül Ramos - Olot 6 desembre 2013
cartell-raul-web
Pàgina oficial
Campionat Espanya Absolut Open Hivern 2013
cesphivern2013absolutopen
Castelló, del 29 de novembre a l’1 de desembre de 2013
Participants
Enllaç séries
Pàgina oficial
Nedadors GirOsonins
Comentaris Guillem
V Trofeu Lloret Vila Esportiva
Trofeu Alejandro López
NetObjects Web Design Placeholder
Sant Andreu, 9 de novembre de 2013
V Trofeu Lloret Vila Esportivap
Lloret, 9 de novembre de 2013
Reglament
Llistes de sortida
Resultats
Calendari 2013-2014

correu electrònic: nataciogironina@nataciogironina.com

© 2011 - All Rights Reserved.

website design software